داستان افراد موفق

افراد چاقي که مي خواهند رژيم غذايي کاهش وزن را شروع نمايند مي خواهند از نتيجه رژيم درماني خود قبل از شروع برنامه اطميناني داشته باشند. بويژه افرادي که ساليان متمادي از افزايش وزن رنج برده و گاه دچار عوارض ناخواسته چاقي و يا درمان آن شده اند و رژيمهاي غذايي متعدد را تجربه نموده اند. لذا در هنگام مراجعه به کلينيک هاي تغذيه و رژيم درماني هميشه پرس و جو مي نمايند و سوالاتي از قبيل سوالات ذيل براي آنان مطرح است:

  • چقدر اين رژيم موثر است؟
  • آيا قابل انجام مي باشد و من مي توانم با توجه به شرايط زندگيم آن را انجام دهم؟
  • آيا عوارضي را بدنبال نخواهد داشت؟

اگرچه شما مي توانيد اين اطلاعات را از پزشک معالج خود داشته باشيد ولي خواندن تجربيات بيماران ديگر يک رژيم غذايي را امتحان نموده اند کمک خواهد کرد انگيزه بهتري پيدا نماييد و در راهي که براي سلامتي خود شروع نموده ايد ثابت قدم باشيد. مطالعات نشان داده اند خواندن تجربيات ساير افراد چاق که در رژيم غذايي موفق بوده اند کمک قابل توجهي در افزايش انگيزه براي شروع کنندگان رژيم خواهد بود. بر همين اساس ما سعي مي نماييم از اين به بعد بعضي از تجربيات افراد موفق که به مرکز ما مراجعه نموده اند به طور خلاصه اشاره نماييم:


با رژیم به بیماری ها نه بگوئید

سن: 58 سال

وزن اولیه: 89

کاهش وزن: 17 کیلوگرم

مدت کاهش وزن: 9 ماه

چند سال پیش متوجه شدم که چربی خونم به مقدار جزئی بالا رفته است. متأسفانه آن زمان این موضوع را خیلی جدی نگرفتم و به راه و روش خود به زندگی ادامه دادم. همچنان مانند یک جوان ورزشکار 20 ساله غذا می خوردم و به تنقلات وشیرینی جات نه نمی گفتم. به تازگی که به 60 سالگی خود نزدیک شدم، دوباره آزمایشی کلی دادم و متوجه شدم چربی خونم بسیار بالا رفته است، قند خونم از حد طبیعی بالاتر است و به علاوه مبتلا به پوکی استخوان شدید در ناحیه زانوهایم هستم. پس از دریافت نتایج آزمایش چند روزی بسیار ناراحت بودم و احساس پیری و از کار افتادگی بر من چیره شده بود.

اما یکی از فرزندانم که دانشجوی پزشکی است مرا از حال خود بیرون آورد و به من توضیح داد که بسیاری از مشکلاتم تا حد زیادی قابل کنترل است و برایم از آقای دکتر فرشچی وقت ملاقات گرفت. خوشبختانه نظر ایشان هم همین بود و مهمترین راه کنترل بیماری هایم را تغییر سبک زندگی ام دانستند. از آن پس من تحت نظر ایشان به اجرای رژیم پرداختم و به طور همزمان طبق برنامه ای منظم که خودشان تجویز کرده بودند پیاده روی و ورزشِ سبک داشتم. از همان ابتدا روحیه ام بسیار بهتر شد چراکه احساس می کردم در راه سلامتی ام قدم بر می دارم. من در تمام زندگی ام تغذیه ای به این سالمی نداشتم و در واقع آشنایی با کلینیک رژیم درمانی نوین باعث آشتی من با مواد غذایی سالم بود. از آنجا که به هر حال من دوره جوانی را گذرانده ام آقای دکتر کاهش وزن تدریجی را به من پیشنهاد کردند و به همین دلیل رژیم ها باعث ضعیف شدنم نشد و همینطور پیاده روی های مستمر باعث شد تا من عضلاتی به مراتب قویتر و مفاصلی نرم تر نسبت به گذشته پیدا کنم. با کاهش وزن فشار روی زانوهایم بسیار کمتر شده است و چربی خونم به کمک تغذیه سالم تا حد زیادی کاهش یافته است. در واقع اجرای رژیم های نوین به من کمک کرد تا به وسیله انبوهی از غذاهای سالم خود را در برابر بیماری ها مجهز کنم.

به جای آرزوی لاغری برای آن تلاش کنید

سن: 37 سال

وزن اولیه: 100

کاهش وزن: 22 کیلوگرم

مدت کاهش وزن: 6 ماه

من بعد از دوره دبیرستان بسیار چاق شدم و از آن موقع تا چندی پیش همواره در آرزوی لاغر شدن به سر می بردم. هر گاه که قرار بود به مهمانی بروم و یا هنگامی که برای خریدن لباسی مناسب با مشکل مواجه می شدم، انگیزه ای قوی برای رژیم گرفتن و لاغری در من شکل می گرفت اما همین که گرسنه می شدم و یا هنگام غذا خوردن فرا می رسید تمام انگیزه ها و قول وقرارهایی که با خود گذاشته بودم از یادم می رفت و این داستان بارها و بارها برایم تکرار شد تا اینکه افزایش وزنم خیلی بیشتر شد تا جایی که انجام کارهای روزمره برایم سخت شده بود، کوچکترین کاری رمقم را می گرفت و به شدت خسته ام می کرد.

بالاخره چند ماه پیش از طریق یکی از دوستانم که به طور خانوادگی برای کاهش وزن اقدام کرده بودند با کلینیک رژیم درمانی نوین آشنا شدم. با دیدن آنها که کاهش وزن خوبی داشتند به خود آمدم و با خود گفتم "افراد زیادی هستند که مانند من از چاقی رنج می برند اما برای اصلاح آن تلاش می کنند در حالیکه من دست روی دست گذاشته ام و آرزوی لاغری را در سر می پرورم". این بود که من هم به اعضای کلینیک رژیم درمانی نوین پیوستم و از کمک های تخصصی آن برای رفع مشکلم بهرهمند شدم. حقیقتا در دوره ای که در رژیم به سر می بردم احساس سبکی و راحتی می کردم و با هر بار مشاوره انگیزه ام تقویت می شد. من به مدت 6 ماه رژیمی سرشار از مواد غذایی سالم داشتم به طوری که به رعایت آن عادت کرده ام. لاغر شدن باعث شده است چابک تر از قبل شوم و به راحتی به کارهای روزانه ام برسم. ضمن اینکه به راحتی می توانم به خرید لباس بروم بی آنکه با مشکل سایز مواجه شوم.

رژیم درمانی نوین - تبلیغات رژیم درمانی نوین - تبلیغات