داستان افراد موفق

افراد چاقي که مي خواهند رژيم غذايي کاهش وزن را شروع نمايند مي خواهند از نتيجه رژيم درماني خود قبل از شروع برنامه اطميناني داشته باشند. بويژه افرادي که ساليان متمادي از افزايش وزن رنج برده و گاه دچار عوارض ناخواسته چاقي و يا درمان آن شده اند و رژيمهاي غذايي متعدد را تجربه نموده اند. لذا در هنگام مراجعه به کلينيک هاي تغذيه و رژيم درماني هميشه پرس و جو مي نمايند و سوالاتي از قبيل سوالات ذيل براي آنان مطرح است:

  • چقدر اين رژيم موثر است؟
  • آيا قابل انجام مي باشد و من مي توانم با توجه به شرايط زندگيم آن را انجام دهم؟
  • آيا عوارضي را بدنبال نخواهد داشت؟

اگرچه شما مي توانيد اين اطلاعات را از پزشک معالج خود داشته باشيد ولي خواندن تجربيات بيماران ديگر يک رژيم غذايي را امتحان نموده اند کمک خواهد کرد انگيزه بهتري پيدا نماييد و در راهي که براي سلامتي خود شروع نموده ايد ثابت قدم باشيد. مطالعات نشان داده اند خواندن تجربيات ساير افراد چاق که در رژيم غذايي موفق بوده اند کمک قابل توجهي در افزايش انگيزه براي شروع کنندگان رژيم خواهد بود. بر همين اساس ما سعي مي نماييم از اين به بعد بعضي از تجربيات افراد موفق که به مرکز ما مراجعه نموده اند به طور خلاصه اشاره نماييم:


به جای آرزوی لاغری برای آن تلاش کنید

سن: 37 سال
وزن اولیه: 100
کاهش وزن: 22 کیلوگرم
مدت کاهش وزن: 6 ماه
من بعد از دوره دبیرستان بسیار چاق شدم و از آن موقع تا چندی پیش همواره در آرزوی لاغر شدن به سر می بردم. هر گاه که قرار بود به مهمانی بروم و یا هنگامی که برای خریدن لباسی مناسب با مشکل مواجه می شدم، انگیزه ای قوی برای رژیم گرفتن و لاغری در من شکل می گرفت اما همین که گرسنه می شدم و یا هنگام غذا خوردن فرا می رسید تمام انگیزه ها و قول وقرارهایی که با خود گذاشته بودم از یادم می رفت و این داستان بارها و بارها برایم تکرار شد تا اینکه افزایش وزنم خیلی بیشتر شد تا جایی که انجام کارهای روزمره برایم سخت شده بود، کوچکترین کاری رمقم را می گرفت و به شدت خسته ام می کرد. 
بالاخره چند ماه پیش از طریق یکی از دوستانم که به طور خانوادگی برای کاهش وزن اقدام کرده بودند با کلینیک رژیم درمانی نوین آشنا شدم. با دیدن آنها که کاهش وزن خوبی داشتند به خود آمدم و با خود گفتم "افراد زیادی هستند که مانند من از چاقی رنج می برند اما برای اصلاح آن تلاش می کنند در حالیکه من دست روی دست گذاشته ام و آرزوی لاغری را در سر می پرورم". این بود که من هم به اعضای کلینیک رژیم درمانی نوین پیوستم و از کمک های تخصصی آن برای رفع مشکلم بهرهمند شدم. حقیقتا در دوره ای که در رژیم به سر می بردم احساس سبکی و راحتی می کردم و با هر بار مشاوره انگیزه ام تقویت می شد. من به مدت 6 ماه رژیمی سرشار از مواد غذایی سالم داشتم به طوری که به رعایت آن عادت کرده ام. لاغر شدن باعث شده است چابک تر از قبل شوم و به راحتی به کارهای روزانه ام برسم. ضمن اینکه به راحتی می توانم به خرید لباس بروم بی آنکه با مشکل سایز مواجه شوم.

 

نقش رژیم موفق در دوران نامزدی

سن: 26 سال
وزن اولیه: 102 کیلوگرم
کاهش وزن: 40 کیلو
مدت زمان : یک سال
وقتی با همسرم آشنا شدم وزنم به بالای 100 کیلو رسیده بود. دوست داشتم برای روز عروسی لباس دلخواه خود را که همیشه آرزویش را داشتم بپوشم و برای رسیدن به این آرزو ابتدا باید وزن کم می کردم. برای این کار یک سال وقت داشتم. بنابراین تصمیم گرفتم برای کاهش وزن اقدام کنم. به کلینیک نوین مراجعه کردم که از قبل از طریق اینترنت با آن آشنا شده بودم. وقتی برای اولین بار در اتاق آقای دکتر فرشچی روی ترازو رفتم برایم کار بسیار سختی بود. همسرم نیز همراه من بود و من از وزن خود خجالت می کشیدم. وقتی عدد 102 را روز ترازو دیدم قلبم ایستاد. اما بیشتر از پیش انگیزه پیدا کردم که وزن خود را کاهش دهم همسرم نیز در این راه کمک زیادی به من کرد.تا جایی که می توانستیم مصرف غذاهای فست فود را کم کردیم و به جای آن برای تفریح و در اوقات فراغت همراه هم به پیاده روی می رفتیم. کوهنوردی، بدمینتون یا دوچرخه سواری را نیز در برنامه آخر هفته ها جای دادیم. نتیجه ای که از هر رژیم می گرفتم عالی بود. بعد از اتمام سه ماه اول تصمیم گرفتم که دوره های بعدی رژیم را به صورت اینترنتی و از طریق سایت ادامه دهم. در مدت یک سال توانستم 40 کیلو وزن کم کنم. حالا برای روز عروسی خود آماده بودم. روزی که لباس عروس خود را به تن کردم واقعا خوشحال بودم که یک سال پیش تصمیم خود را برای کاهش وزن گرفتم چون اگر چنین کاری نمی کردم برای بقیه عمر پشیمان بودم.

 

رژیم درمانی نوین - تبلیغات رژیم درمانی نوین - تبلیغات