ثبت نام اینترنتی درمان چاقی موضعی

روشهای غیر جراحی درمان چاقی موضعی:

  • LPG و اندرمولب
  • کویتیشن

چاقی موضعی یا سلولیت عارضه ای است که در آن چربی در برخی از نواحی بدن تجمیع می یابند و ظاهر نامطلوبی را ایجاد می نمایند. ظاهر سلولیت به صورت فرورفتگی هایی در پوست و یا پوستی با سطح ناهموار است که شبیه پوست پرتقال می گردد. این عارضه اغلب در نواحی باسن، ران و بازو ظهور می کند. با توجه به عوارض و تهاجمی بودن روشهای جراحی، LPG یا اندرمولوژی امروزه در دنیا از روشهای نوین برای درمان سلولیت ابداع گردیده که در کنار رژیم غذایی در درمان چاقی موضعی وفید واقع می شود.

تخفیف ویژه:

ثبت نام اینترنتی برای دستگاه های کویتیشن، اندرمولب و LPG:

در صورتی که از روش پرداخت اینترنتی در وب سایت کلینیک استفاده نمایید، شامل 10% تخفیف برای دستگاه های اندرمولب و LPG و 20% تخفیف برای دستگاه کویتیشن شده و همچنین پرداخت شما به صورت آنی تایید می گردد. برای عضویت پس از تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت صد هزار تومان به عنوان بیعانه می توانید در یکی از دوره های دستگاه ها شرکت نمایید. لطفا در هنگام اولین مراجعه به کلینیک، فیش تایید پرداخت آنلاین خود را به همراه داشته باشید.

پرداخت هزینه دوره 1

با پرداخت مبلغ صد هزار تومان به عنوان بیعانه از طریق یکی از درگاه های پرداخت اینترنتی می توانید در یک دوره از دستگاه های اندرمولب، کویتیشن و LPG اقدام نمایید:

 
پرداخت الکترونیک بانک سامان
پرداخت الکترونیک بانک پارسیان
پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد
پرداخت الکترونیک بانک ملت
 

 

تجربه نشان داده است که کسانی که خود را موظف به حضور در یک دوره درمانی می کنند نتیجه بهتری می گیرند، لذا برای آنکه شما را به حضور در این دوره موظف نماییم، مبلغ پرداختی پس از شروع دوره در صورت انصراف احتمالی باز پرداخت نخواهد شد.

 

 

 

 

   

 

   

   

   

   

 

 

 
Captcha

رژیم درمانی نوین - تبلیغات رژیم درمانی نوین - تبلیغات