داستان افراد موفق

افراد چاقي که مي خواهند رژيم غذايي کاهش وزن را شروع نمايند مي خواهند از نتيجه رژيم درماني خود قبل از شروع برنامه اطميناني داشته باشند. بويژه افرادي که ساليان متمادي از افزايش وزن رنج برده و گاه دچار عوارض ناخواسته چاقي و يا درمان آن شده اند و رژيمهاي غذايي متعدد را تجربه نموده اند. لذا در هنگام مراجعه به کلينيک هاي تغذيه و رژيم درماني هميشه پرس و جو مي نمايند و سوالاتي از قبيل سوالات ذيل براي آنان مطرح است:

  • چقدر اين رژيم موثر است؟
  • آيا قابل انجام مي باشد و من مي توانم با توجه به شرايط زندگيم آن را انجام دهم؟
  • آيا عوارضي را بدنبال نخواهد داشت؟

اگرچه شما مي توانيد اين اطلاعات را از پزشک معالج خود داشته باشيد ولي خواندن تجربيات بيماران ديگر يک رژيم غذايي را امتحان نموده اند کمک خواهد کرد انگيزه بهتري پيدا نماييد و در راهي که براي سلامتي خود شروع نموده ايد ثابت قدم باشيد. مطالعات نشان داده اند خواندن تجربيات ساير افراد چاق که در رژيم غذايي موفق بوده اند کمک قابل توجهي در افزايش انگيزه براي شروع کنندگان رژيم خواهد بود. بر همين اساس ما سعي مي نماييم از اين به بعد بعضي از تجربيات افراد موفق که به مرکز ما مراجعه نموده اند به طور خلاصه اشاره نماييم:


رژیم با دانشجویی منافات ندارد

سن: 27 سال
وزن اولیه: 70 کیلوگرم
کاهش وزن: 12 کیلوگرم
مدت کاهش وزن: 3  ماه
من از زمانی که وارد دانشگاه شدم در حال امتحان نمودن رژیم های مختلف بودم. بعضی از رژیم هایی که می گرفتم منجر به کاهش وزن می شد و بعضی از آنها اصلاً قابل اجرا نبود اما مشکلی که من داشتم این بود که بعد از اجرای رژیم و کاهش وزن، ولع شدیدی نسبت به غذا خوردن پیدا می کردم و تنها چند هفته پس از از اتمام دورۀ رژیم من به وزن قبلی خود برمی گشتم یا حتی چند کیلوئی هم چاق تر از زمان قبل رژیم می شدم. در پی این کم و اضافه شدن های پی در پی وزن، چربی انباشته شده در ناحیۀ شکم ام خیلی زیاد شد. دیگر از رژیم گرفتن خسته و دلسرد شده بودم و یکی دو سال خودم را رها کردم که نتیجۀ آن اضافه وزن شدید بود. از آنجا که قد کوتاهی دارم، هر یک کیلو اضافه وزن خیلی خود را نشان می دهد و تأثیر زیادی روی ظاهر اندام ام دارد.
بالاخره همراه یکی از دوستانم که او هم مشکل اضافه وزن داشت و از طریق مجله با کلینیک رژیم درمانی نوین آشنا شده بود، تصمیم گرفتم به آنجا مراجعه کنم. رژیم های نوین برای من خیلی مفید بودند. کاملاً اصولی و استاندارد بود و من بعد از اجرای رژیم کلینیک نوین متوجه شدم دلیل شکست رژیم های قبلی من در افراط و تفریط آنها بوده است. اما این رژیم کامل بود و همۀ موارد را در نظر گرفته بود. همۀ مواد غذایی در آن بود و هیچ گروه غذایی خاصی از آن حذف نشده بود. به همین دلیل من موفق شدم 3 ماه به طور پیوسته به رژیم خود پایبند بمانم. دیگر اصلاً برای خوردن خوراکی های بی ارزش ولع نداشتم و فقط غذاهای مفید و مغذی می خوردم. به کار گرفتن توصیه های آقای دکتر فرشچی منجر به 12 کیلوگرم کاهش وزن شد.

رهایی از افسردگی و چاقی

سن: 35 سال
وزن اولیه: 90
کاهش وزن: 20 کیلوگرم
مدت کاهش وزن: 6  ماه
من برای مدتی طولانی دچار افسردگی شده بودم. حوصلۀ هیچ کاری را نداشتم و تنها دلخوشی ام خوردن بود. در تمام روز روی کاناپه می خوابیدم و تلویزیون می دیدم و  به تنها چیزی که فکر می کردم خوردن بود. در مدت کمتر از دو سال 17 کیلوگرم چاق شده شدم. از شکل ظاهری بدن خود واقعاً بیزار شده بودم و این باعث می شد روحیه ام را از دست بدهم و افسردگی ام تشدید شود. یک روز که در حال خواندن مجله بودم، صفحات مربوط به افرادی که موفق شده بودند با مشکل چاقی خود مبارزه کنند و زندگی شادتری را برای خود رقم بزنند، توجه ام را جلب کرد. از این طریق با کلینیک رژیم درمانی نوین آشنا شدم.
از آنجا که واقعاً روحیۀ خود را باخته بودم با بی میلی و نا امیدی با این مرکز تماس گرفتم و برای ثبت نام وقت گرفتم. بعد از دریافت رژیم سعی کردم تا جای ممکن به آن اجرا کنم. به تدریج برنامۀ زندگی ام به خاطر اجرای رژیم نظمی به خود گرفت و انگار هدفی پیدا کرده بودم. پائین آمدن عدد وزنم روی ترازو انگار باری بود که از روی دوشم برداشته می شد. از آنجا که برنامۀ کاهش وزنی که آقای دکتر فرشچی برایم تنظیم کرده بودند، در کنار رژیم غذایی توصیۀ اکید به فعالیت بدنی و به ویژه پیاده روی کرده بود مجبور می شدم هر روز از خانه بیرون بروم و کمی در پارک نزدیک خانه پیاده روی کنم. اجرای رژیم های آقای دکتر فرشچی نه تنها برای جسم ام مفید بود بلکه به سلامت و شادابی روحم نیز کمک کرد. من دو دورۀ متوالی در کلینیک نوین ثبت نام کردم ودر مدت 6 ماه اضافه وزنی که در مدت 4 سال انباشته شده بودم کم کردم.از این بابت احساس خوبی دارم و از اینکه برای رهایی از مشکل چاقی خود به راه حلی منطقی و مؤثر دست یافتم خیلی خوشحالم.

رژیم درمانی نوین - تبلیغات رژیم درمانی نوین - تبلیغات