به کلینیک رژیم درمانی نوین خوش آمدید

کلینیک فوق تخصصی رژیم درمانی نوین در سال 1384 توسط دکتر حمیدرضا فرشچی با هدف ارائه خدمات درمانی و مشاوره ای به هموطنان برای درمان بیماریهای ناشی از تغذیه و شیوه ناصحیح زندگی تاسیس گردید.

درباره موسس :

دکتر حمیدرضا فرشچی پس از دریافت دکترا در رشته پزشکی برای گذراندن دوره تخصصی در رشته تغذیه بالینی به کشور انگلستان عزیمت نمود. وی پس از دوره تخصصی تغذیه بالینی (Clinical Nutrition & Metabolism) و فلوشیپ چاقی و دیابت (Diabetology) از دانشگاه ناتینگهام انگلستان در سال 1384 به کشور بازگشت. وی علاوه بر تحصیل در رشته تغذیه بالینی و متابولیسم در طی دوره فلوشیپ در بخش دیابت و چاقی در یکی از بیمارستانهای فوق تخصصی انگلستان (Queen’s Medical Centre) به تحصیل و طبابت زیر نظر اساتید مبرز این رشته مشغول بوده است. نتایج تحقیقات و مطالعات علمی دکتر فرشچی در مجلات معتبر تغذیه بالینی و دیابت به شرح زیر به چاپ رسیده است:

علاوه بر این وی بخشی از کتاب "بررسی کلینیکی چاقی در بالغین و کودکان" (Clinical Obesity in Adult & Children) که مرجع معتبر بین المللی در درمان چاقی است را در سال 2005 به رشته تحریر درآورده است.

وی در طی سالهای اخیر در برنامه های متعدد رادیو و تلویزیونی بعنوان پزشک متخصص تغذیه در برنامه های پزشکی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران حضور داشته است. علاوه بر این به منظور ایجاد باورهای صحیح تغذیه ای و نیز ارتقاء دانش تغذیه ای هموطنان، وی بیش از 300 مقاله علمی در روزنامه ها و مجلات از قبیل روزنامه جام جم، مجله خانواده سبز، روزنامه همشهری و مجله دنیای زنان به چاپ رسانده است.

درباره کلینیک:

این کلینیک به درمان هموطنان مبتلا به بیماریهای تغذیه ای بویژه سندرم متابولیک می پردازد. لازم بذکر است خدمات ارائه شده ما فقط محدود به ارائه رژیم غذایی نمی باشد. چرا که مطالعات علمی نشان داده اند که درمان بیماریهای متابولیک نیاز به مداخله همه جانبه در شیوه های زندگی، رفتار درمانی و نیز درمان دارویی دارد . لذا درمان چاقی و بیماریهای وابسته در این مرکز شامل همه موارد فوق می باشد.

مهمترین زمینه های خدمات مشاوره ای، پیشگیری و درمانی کلینیک نوین عبارت است از:

  • چاقی و دیابت
  • سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCO)
  • لاغری مفرط و سوء تغذیه
  • تغذیه دوران بارداری و شیردهی
  • تغذیه درمانی بیماریهای مزمن قلبی، گوارشی، روماتولژیک و متابولیک
  • تغذیه دوران کودکی و بلوغ

درباره رژیم درمانی اینترنتی:

درمان بیماریهای متابولیک از قبیل چاقی و دیابت و... نیاز به یک دوره درمانی داشته و با یک جلسه ویزیت به نتیجه مطلوب نمی رسیم. با توجه به مراجعه بیماران از اقصی نقاط کشور و نیز خارج از کشور به کلینیک و با عنایت به آنکه و گاه مراجعه مدوام این هموطنان بدلیل دوری راه، مشغله های زندگی امکان پذیر نمی باشد، ما با توجه به تجربیات بین المللی در رابطه با رژیم درمانی غیر حضوری و اینترنتی این خدمت را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. امیدوارم که در این زمینه نیز بتوانیم خدمتی هر چند کوچک در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

پیشنهادات شما قطعا باعث بهبود خدمات و رضایت مراجعه کنندگان می شود. می توانید از طریق تماس با ما پیشنهادات خود را ارائه فرمایید.

رژیم درمانی نوین - تبلیغات رژیم درمانی نوین - تبلیغات