داستان افراد موفق

افراد چاقي که مي خواهند رژيم غذايي کاهش وزن را شروع نمايند مي خواهند از نتيجه رژيم درماني خود قبل از شروع برنامه اطميناني داشته باشند. بويژه افرادي که ساليان متمادي از افزايش وزن رنج برده و گاه دچار عوارض ناخواسته چاقي و يا درمان آن شده اند و رژيمهاي غذايي متعدد را تجربه نموده اند. لذا در هنگام مراجعه به کلينيک هاي تغذيه و رژيم درماني هميشه پرس و جو مي نمايند و سوالاتي از قبيل سوالات ذيل براي آنان مطرح است:

  • چقدر اين رژيم موثر است؟
  • آيا قابل انجام مي باشد و من مي توانم با توجه به شرايط زندگيم آن را انجام دهم؟
  • آيا عوارضي را بدنبال نخواهد داشت؟

اگرچه شما مي توانيد اين اطلاعات را از پزشک معالج خود داشته باشيد ولي خواندن تجربيات بيماران ديگر يک رژيم غذايي را امتحان نموده اند کمک خواهد کرد انگيزه بهتري پيدا نماييد و در راهي که براي سلامتي خود شروع نموده ايد ثابت قدم باشيد. مطالعات نشان داده اند خواندن تجربيات ساير افراد چاق که در رژيم غذايي موفق بوده اند کمک قابل توجهي در افزايش انگيزه براي شروع کنندگان رژيم خواهد بود. بر همين اساس ما سعي مي نماييم از اين به بعد بعضي از تجربيات افراد موفق که به مرکز ما مراجعه نموده اند به طور خلاصه اشاره نماييم:


با اعتماد به نفس وارد اجتماع شوید

سن: 40 سال

وزن اولیه: 120کیلوگرم

کاهش وزن: 33 کیلوگرم

مدت کاهش وزن: 9 ماه

من هیچ وقت احساس خوبی نسبت به ظاهر اندام خود نداشتم و همیشه به دلیل وزن بالای خود معذب بودم. هیچ گاه در مراسم ها و فعالیت های گروهی شرکت نمی کردم. برای رفتن به همه جا با ماشین می رفتم و اصلاً اعتماد به نفس پیاده رفتن در کوچه و خیابان را نداشتم. در جمع و مهمانی ها درگوشه ای پنهان می شدم و تا آخر سعی می کردم از جای خود تکان نخورم. از اینکه بخواهم عکس بیندازم و یا به عکس های خود نگاه کنم فراری بودم. روزی به طور اتفاقی یکی از برنامه های تلویزیونی آقای دکتر فرشچی را دیدم و از این طریق با رژیم درمانی نوین آشنا شدم. با این آشنایی زندگی ام کاملاً متحول شد.

پس از دیدن افراد زیادی که در این مرکز موفق به کاهش وزن شده بودند، من هم تصمیم گرفتم تا به چاق بودن خود پایان دهم. من می دانستم که وزن خیلی بالایی دارم و کم کردن آن کار راحت و بدون زحمتی نیست.  در ابتدا کمی از شکست می ترسیدم و از موفقیت نا امید بودم اما خود را مجاب کردم که رژیم را شروع کنم. آقای دکتر فرشچی با توجه به شرایط من رژیمی برایم تنظیم نمودند. من قبلاً  به طرق مختلف اقدام به کاهش وزن کرده بودم اما رژیم های کلینیک نوین کاملاً برایم قابل اجرا بود و بهترین و موفق ترین تجربه ای بود که من تا به حال داشتم. تنها با کمی اراده و جدیت و اجرای برنامۀ غذایی و ورزشی به طور منظم از وزنم کم می شد و من از تغییراتی که در ظاهر خود می دیدم خیلی روحیه می گرفتم. من نه ماه با انگیزه و علاقه به اجرای رژیم های نوین ادامه دادم و در این مدت کاملاً به زندگی سالم عادت کرده بودم. از آنجا که کاهش وزنم تدریجی و در طی زمان طولانی و همراه با تمرینات ورزشی بود تأثیر بسیار خوبی در فرم دهی اندام ام داشت. پس از نه ماه من 33 کیلوگرم کاهش وزن داشتم و تبدیل به آدم دیگری شده بودم. دیگر فردی چاق محسوب نمی شدم و می توانستم با اعتماد به نفس در جمع ها شرکت کنم.

 

 

 

رژیم درمانی نوین - تبلیغات رژیم درمانی نوین - تبلیغات