رفع چاقی موضعی با دستگاه LPG

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 80)
  • نویسنده
    کاربر عادی
    مشارکت کننده

چاقی موضعی و تجمع بافت چربی به صورت موضعی یکی از مشکلات رایج بویژه در خانمها می باشند. علاوه بر این کم نیستند افرادی که با وزن طبیعی از تجمع چربی های موضعی رنج می برند. این تجمع بافت چربی اصطلاحا سلولیت نیز نامیده می شود. رژیم غذایی به همراه فعالیت بدنی مناسب برای همه افرادی که از این نوع چاقیهای موضعی رنج می برند توصیه می گردد. ولی تجربیات و مطالعات نشان داده اند که ریشه کنی این توده های چربی با رژیم غذایی و ورزش به تنهایی ریشه کن نمی شود.

روشهای مختلفی در کنار رژیم و ورزش در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. LPG یا اندورمولوژی یکی از روشهای نوین برای درمان سلولیت است. نظر به تقاضای هموطنان ما از این تکنولوژی برای درمان چاقیهای موضعی کمک گرفته ایم چرا که این روش تنها روشی است، که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) قرار گرفته است.

siam
    مشارکت کننده

سلام به همگی دوستان عزیز من قراره از فردا برم برای LPG حتما نتیجه رو اطلاع میدم.

کاربر عادی
    مشارکت کننده

سلام عزیزم
    امیدوارم موفق باشی، اگه خواستی اندرمولب رو هم تجربه کن چون خیلی عالیه.

siam
    مشارکت کننده

سلام دوست عزیز اتفاقا من همان اندرمولب را شروع کردم 5 جلسه است که رفتم فکر میکنم باید 2 دوره برم.

madjd
    مدیرکل

منتظریم

setayesh
    مشارکت کننده

سلام لينكي كه گفتين بازنميكنه؟

کاربر عادی
    مشارکت کننده

سلام ستایش جان دوباره لینک و برات می ذارم.

کاربر عادی
    مشارکت کننده

siam جان سلام
    می شه بدونم چقدر سایز کم کردی؟
    تو چند جلسه؟

anisa
    مشارکت کننده

باسلام واحترام
    جناب ابوطالبی آیا روش دیگه به جز دستگاه lpg مثلا نوع خاصی از ورزش وجود نداره که بشه از شر این چربی های موضعی خلاص شد؟ ممنونم

azy
    مشارکت کننده

با سلام جناب ابوطالبی در رابطه با روش اندرمولب بیشتر توضیح میفرمایید؟آیا برای اندام تحتانی درد دارد؟با lpgچه فرقی دارد؟

suni27
    مشارکت کننده

باسلام و احترام
    سوالهام اینه که :1.استفاده از دستگاه lpg برای لاغر کردن ساق پا هم کاربرد داره؟
    2.تفاوت lpg و اندرمولب چیه؟
    3.آیا پزشک یا مرکزی در اصفهان می شناسید که این خدامت را ارائه بدن؟ توی اینترنت خیلی سرچ کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم.
    ممنون میشم دوستان اگه اطلاعاتی دارن راهنماییم کنند.

کاربر عادی
    مشارکت کننده

با سلام به همه دوستان عزیز
    دستگاه اندرمولب نوع پیشرفته و به قول معروف ورژن بالاتر LPG است، قدرتش بالاتر و کارایی اون از مدل قدیمی اش بهتره و از همه مهمتر نوع تقلبی اندرمولب هنوز ساخته نشده، و دیگه مثل LPG توی مراکز غیر تخصصی مثل آرایشگاه ها و باشگاه های بدنسازی وجود نداره و فقط در مراکز تخصصی وجود داره که مراجعه کننده با خیال راحت و اعتماد کافی از اون استفاده کنه.
    برای کار با دستگاه همونطور که قبلاً هم ذکر شده در جلسات اول کمی باعث قرمزی پوست میشه ولی در جلسات بعدی دیگه این اتفاق نمی افته و پوست شما عادت می کنه.
    در مورد درد هم باید بگم این دستگاه کاملاً بدون درد می باشه و فقط روی سطح پوست کار انجام می ده.
    در مورد اندام های بدن هم در تمام قسمت ها به غیر از سینه(برای بانوان) انجام می شه و ممنوعیتی نداره.
    در پاسخ به دوست عزیز اصفهانی هم باید بگم که من آشنایی ندارم که در شهر شما هم اندرمولب هست یا نه.

متاسفانه سلولیت هایی که در بدن تشکیل می شود نه با رژیم ونه با ورزش کاملاً درمان نمی شود و ازبین نمی رود بنابراین باید روش دیگه رو برای درمان این عارضه استفاده کرد، که در حال حاضر بهترین روش استفاده از دستگاه اندرمولب وLPG است .
    با تشکر

azy
    مشارکت کننده

با سلام یعنی اندرمولب هم با سوزن داروی کارنیتین را به زی پوست برای لاغری انتقال میدهد؟پیشرفته به چه معنا ؟نوع سوزنها متفاوتند یا متد؟

ناشناس
    میهمان

سلام آيا براي استفاده از اين دستگاهها روي بدن كرم يا ازچيزي استفاده ميشود؟ اگر استفاده ميشود عوارضي ندارد؟

madjd
    مدیرکل

این دستگاه به صورت مکانیکی عمل میکنه و فرد لباس مخصوص تنش میکنه و دستگاه مستقیما با پوستش در تماس نیست

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 80)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.