رفع چاقی موضعی با دستگاه LPG

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 80)
  • نویسنده
    Ashna
    مشارکت کننده

سلام دوستان عزیز. من شنیدم که LPG زیاد خوب نیست چون سلول های چربی را مشکند ولی دفع نمی کند در این صورت این سلول ها ممکن است اطراف اعضای دیگر بدن مثل قلب تجمع پیدا کند. آیا این درست است؟

susan
    مشارکت کننده

با سلام خدمت دوستان عزيز همه شما مطالب خوبي را در مورد دستگاههاي لاغري ارائه كرديد ولي چرا ما از روش قديمي خودمان يعني بادكش درماني استفاده نميكنيم كه جزء طب اسلامي هم نيز محسوب ميشود. خود من الان مدتي هست كه از بادكش درماني براي لاغري استفاده ميكنم و تا حدودي نتيجه گرفته ام چون هنوز اول كار هستم هزينه بادكش درماني هم خيلي كمتر از بقيه روشها است حتي اگه بخواهيد ميتونم اين مركز رو بهتون معرفي كنم خود من از اهواز ماهي يك يا دوبار بنا به تشخيص دكتر براي بادكش درماني به تهران مراجعه ميكنم (شايد خيلي از اعضاي تهراني با اين مركز طب اسلامي آشنا باشند)
    من پيشنهاد ميكنم كه از اين روش استفاده كنيد.حتي براي كوچك كردن سينه ها هم ميشه از اين روش استفاده كرد كه با دستگاه LPG و دستگاههاي ديگه نميشه همچين كاري كرد حالا تصميم گيري با خودتون ولي بدونين پشيون نميشيد و هيچ ضرري هم ندارد مطمئن باشيد.

madjd
    مدیرکل

با سلام خدمت دوستان
    خانم آشنا خیر صحیح نیست.
    با بالا رفتن سن عملكرد سلول هاي پوست مختل مي شود،امروزه اندرمولوژي به عنوان يك استاندارد طلايي و يك روش سالم و موثر براي درمان سلوليت، چربي هاي موضعي و چين و چروك پوست شناخته شده است. يك پديده كاملا طبيعي، بدون ضرر و غير تهاجمي كه نتايج عالي و قابل توجه و ماندگاري را به بار آورده است. وقتي سلول هاي چربي نمي سوزند، سلول ها، چربي مقاوم به ورزش و رژيم را ذخيره مي كندو سطح پوست، نماي پرتقالي شكل پيدا مي كند. درواقع سيستم رولينگ كه با مكش تركيب شده است درمان سلوليت را سبب مي شود. اين تحريك مكانيكي تكرار شونده متابوليسم سلول هاي چربي را مجددا فعال مي سازد، تجمع سلول هاي چربي شكسته مي شود و در نتيجه سلول هاي چربي حذف مي شوند و بدن فرم بهتري پيدا مي كند. بافت سلوليت صافتر مي شود و ناهمواري هاي پوســت به ميزان قابل تو جهي كمتر مي گردد و تبادلات مايعات لنف افزايش مي يابد. اندرمولوژي به كمك سيستم LPG براي مدت حدودا 20 سال است كه در دنيا مورد استفاده قرار مي گيرد و روزانه ده ها هزار نفر از مردم در كل دنيا از منافع اين شيوه پيشرفته بهره مند مي گردند. اين دستگاه هوشمند با قابليت تنظيم و تطبيق با هر نوع بافتي بوده و در قسمت هاي مختلف بدن با دو مكانيسم ليفت ماساژ وليپو ماساژ نتايج فوق العاده اي به بار آورده است.

همان طور که ذکر شد تجمع بافت چربی با این روش شکسته شده و سلولهای چربی بیشتر در تماس با گردش خون قرار گرفته و دفع میشوند.
    خانم سوسن با تشکر از شما
    متاسفانه روش بادکش روشی استاندارد نیست و نمیتوان به راحتی به افراد توصیه کرد

susan
    مشارکت کننده

من با نظر شما كاملاً مخالف هستم شما بر چه اساسي ميگوينيد بادكش درماني روش استانداردي نيست خود من به وسيله همين بادكش درماني مشكل سينوزيتي خود را بدون خوردن حتي يك داروي شيميايي درمان كرده ام
    خود من آدمي هستم كه به همچين درمانهايي اعتقاد نداشتم حتي گياهان دارويي را هم قبول نداشتم با اينكه ميديدم بقيه از نتيجه راضي هستند ولي خودم قبول نداشتم .تا اينكه خودم مراجعه كردم و نتيجه كار را بر روي خودم ديدم .من چند سال است كه دچار آسم شديد شده ام به حدي كه حتي توان 10دقيقه پياده روي را نداشتم تقريباً هر هفته بخاطر تفگي نفس به سرم و چندين ساعت به اكسيژن متوسل ميشدم.با اصرار مادر به اين مركز مراجعه كردم ولي با نا اميدي كامل چون دكتر خودم گفته بود بيماري من درماني ندارد و بايد با آن كنار آمد.تا الان من 4 جلسه به اين مركز مراجعه كرده ام براي درمان ماهي يك بار (چون از اهواز بايد بيام وگرنه اگر ساكن خود تهران بودم جلسات ببيشتري مراجعه ميكردم) شايد باورتون نشه ولي در اين چهار ماه ديگر نيازي به اكسيژن و سرم نداشتم شما ميتوانيد براي هر نوع بيماري به اين مركز مراجعه كنيد.مطمئن باشيد اگر خودم نتيجه نگرفته بودم حتي يك درصد به شما پيشنهاد نميكردم كه به اين مركز مراجعه كنيد.

hooshmand
    مشارکت کننده

ممنون ازتون سوسن جون ولی به نظر من هم بادکش نمی تونه یک روش درستی برای درمان بیماری ها باشه. همسر من برای مشکلی به یکی از این مراکز معروف مراجع کرد. همکاران همسر من هم مثل شما از این روش خیلی تعریف کرده بودند. اما با وجود اینکه دوره درمانی رو کاملا گذراند ولی هیچگونه بهبودی حاصل نشد. مجددا یکی از دوستانمان مرکز دیگری رو معرفی کرد و به ما گفت حتما نتیجه میگیرید. ما باز هم این روش رو امتحان کردیم ولی دریغ از حداقل بهبودی.

madjd
    مدیرکل

سوسن عزیز ما منکر اینکه شما نتیجه گرفته اید نیستیم.بسیاری از گیاهان دارویی و گیاهانی که در عطاری ها عرضه میشود موثر هستند .در زمانهای گذشته حکیمان با توسل به همین روشها بیماران را از مرگ نجات میداده اند.
    روش استاندارد روشی است که از طرف سازمانهای مربوطه مورد تایید قرار گرفته شود و بتوان به راحتی به افراد تجویز کرد.
    ما هم مثالهای زیادی از اثرات هم منفی و هم مثبت روشهای سنتی داریم ولی تا زمانیکه مورد تایید وزارت بهداشت ایران و یا FDA قرار نگرفته باشد به کسی تجویز نمیکنیم و نباید تجویز کنیم.

ناشناس
    میهمان

سلام اقاي فرشچي چگونه ميتونم كتابهاي شمارو تهيه كنم

zahra jamshidi
    مشارکت کننده

چنانچه در تهران هستید می توانید حضوری مراجعه و خریداری نمایید

bahareh
    مشارکت کننده

سلام
    من در ناحیه ی ران دارای چربی موضعی هستم.و هروقت هم اضافه وزن پیدا میکنم در همین ناحیه است.
    قد 158 و وزن 61 کیلوگرم وزنم در محدوده ی طبیعی است. سال گذشته من وزنم را به 55 کیلوگرم رساندم ، سایز ران ها کاهش پیدا کرد ولی چربی های موضعی همچنان وجود داشت. سوال من این است که برای شروع اندرمولوژی و یا ال جی پی ابتدا باید وزنم را به 55 برسانم و درمان را شروع کنم و یا اگر در همین وضعیت یعنی با وزن 61 کیلوگرم شروع کنم ؟ در کدام حالت نتیجه گیری بهتر است ؟

کاربر عادی
    مشارکت کننده

با سلام
    شما اگر در همین زمان با همین وزن کار با دستگاه را شروع کنید، و در کنار آن از یک رژیم غذایی خوب استفاده کنید هم می توانید وزن خود را کاهش دهید هم سایزتان را کم کنید.

Ashna
    مشارکت کننده

من یه سوالی خدمتتون داشتم. من بر اثر چاقی و لاغری زیاد بدنم بسیار شل شده مخصوصاً در ناحیه بازو آیا LPG می تواند مشکل من را حل کند؟

کاربر عادی
    مشارکت کننده

بله، کار با دستگاه می تواند مشکل شما را حل کند، چون یکی از موارد استفاده از این دستگاه برای افرادی است که در اثر کاهش وزن پوستشان شل شده، کار با دستگاه خیلی بی خطر تر از اعمال جراحی زیبایی است که برای رفع این مشکل استفاده می شود.

bahareh
    مشارکت کننده

مرسی یه سوال دیگر هم داشتم این روش آیا مضراتی هم دارد؟ با توجه به این که من دختری 21 ساله هستم برایم خیلی مهم است که این روش بدون ضرر باشد. و این که تقریبا چند جلسه برای کاهش سایز ران ها با توجه به وزن و قدم وزن 61 و قد 158 نیاز است ؟

zahra jamshidi
    مشارکت کننده

عوارض جانبی نداره به همین دلیل هم ست که این دستگاه تونسته تاییده FDA یا سازمان غذا و دارو را گرفته است .
    ئدر این کلینیک تعداد جلسات 10 جلسه تعیین شده است.

bahareh
    مشارکت کننده

سلام به دوستان
    ببخشید میخواستم بدونم اگر بخواهم در اواسط مهر ماه برای چند جلسه اندرمولوژی و یا ال جی پی به کلینیک مراجعه کنم از کی باید وقت بگیرم و این که در چه روز و ساعت هایی در کلینیک اندرمولوژی و یا ال جی پی انجام میگردد. ممنون

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 80)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.