رفع چاقی موضعی با دستگاه LPG

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 80)
  • نویسنده
    shadzii
    مشارکت کننده

سلام
    من 159سانتی متر قد و 60کیلو وزن دارم .در 2_3ماه آینده قصد بارداری دارم….الان هم به رژیم و ورزش(اگه برسم 30دقیقه تا یکساعت پیاده روی)توجه میکن….اما از ناحیه پا یکم تپل هستم و میخوامک پاهام لاغرتر شه…در ضمن کارمند هستم و از صبح تا عصر رو صندلی نشستم…..سوال:اگه LPGکنم با بارداری دوباره تغییر سایز نمیدم؟بهتر است که قبل از بارداری اینکارو بکنم یا بعد از بارداری؟؟؟؟؟عوارضی نداره این کار؟…ممنون میشم راهنمایی ام کنید….

zghasemi
    مشارکت کننده

توصیه می شود قبل از بارداری وضعیت سلامتی و تناسب اندام به بهترین حالت ممکن برسد و بعد خانم ها باردار شوند تا بتوانند باردای موفقی داشته باشند.

shadzii
    مشارکت کننده

با سلام
    یعنی LPG ضرری برای بارداری نداره؟؟؟یعنی بعدش دوباره تغییر سایز نمیدهم؟که مجبور شوم مجددا LPG کنم.

madjd
    مدیرکل

استفاده از دستگاه در طول حاملگی توصیه نمی شود.

pirhadi
    مشارکت کننده

با سلام

یه مشورت می خواستم، من یه کمی ناحیه شکم و پهلو و پشتم (بالای کمر) چاق شده و نمی خوام با رژیم غذایی آن ها کوچک کنم چون با رژیم غذایی ناحیه هایی از بدنم هم که نمیخوام تغییر کنند کوچک می شود. آیا lpg برای من مفید است؟ هزینه و طول درمان آن چقدر است؟

آیا کمربندهای ویبراتور لاغری برای کوچک کردن این نواحی موثر است؟

ناشناس
    میهمان

عزيزم كمربند هاي ويبريشن موثرند اما نكته مهم بازگشت سريع همون مناطق پس از عدم استفاده از كمربند
    پس براي سريع جواب گرفتن خوبه ولي اگه مي خاي براي هميشه از دستش خلاص شي بايد ورزرش هايي رو كه تمركز روي اون نواحي دارن رو ياد بگيري و روزانه انجام بدي تا عضله قسمت مورد نظر قوي بشه و بافت چربي به بافت عضلاني كه سفت تر و زيبا تره تبديل بشه
    گلنار – كارشناس ارشد تغذيه
    [hr]
    من توي مريضاي خودم ديدم كه بعد از يك دو سال دوباره برگشت چاقي موضعيشون،
    نمي دونم ولي ميگن برگشت داره

sogoli
    مشارکت کننده

سلام دوستان
    تفاوت اندرمولب،مزوتراپی وLPG دقیقا در چیه و کدوم یکی مؤثرترند؟

66
    مشارکت کننده

من قد172 و وزن حدود 80کیلو دارم..بیشتر وزنم در رانها و ساق پا و بازوها به صورت سلولیت است.قبلا یکبار رژیم گرفتم و وزنمو به 66 رسوندم..ولی دوباره برگشتم و الان هم به تازگی رژیمم رو شروع کردم همراه پیاده روی.با کدوم روش میتونم سلولیتها رو از بین ببرم و کدومش کم خطرتر هست.اگه ممکنه درباره مزوتراپی هم توضیح بدید.

samaneh_saraji
    مشارکت کننده

salam ,man ghadam 170, va vaznam 57e,yek meghdari shekam va pahloye ezafe avordam ,kesi hast ke bedone ba lpg mishe vaghean abesh kard ya na ,agar mishe chand jalase ehtiaje?

madjd
    مدیرکل

دستگاه ال پی جی در از بین بردن سلولیت ها موثرند ولی باعث کاهش وزن نمی شوند.حداقل جلسات برای اثر بخشی 10 جلسه است.دقت کنید به مرکزی که مراجعه میکنید دستگاه فرانسوی بوده ودارای FDA باشد.از آن مهمتر باید تکنسین دستگاه آموزش دیده بوده و به کار خود وارد باشد.

parisa azad
    مشارکت کننده

سلام دوستان.من فردا وقت مشاوره و شاید انجام کرایو لیپولیز دارم.نتیجشو اعلام میکنم.

madjd
    مدیرکل

نتیجه اش چی بود؟

ناشناس
    میهمان

هزینه هر جلسه LPG چه قدر است ؟

m.abolfathi
    مشارکت کننده

برای نتیجه گرفتن از این دستگاه باید حداقل 10 جلسه کار با این دستگاه رو شروع بکنی که هزینه 10 جلسه LPG، میشه 250 هزار تومان

mahmah
    مشارکت کننده

سلام
    من یه جا خوندم که در صورت داشتن کیست تخمدان نمیشه lpg انجام داد؟
    آیا این موضوع درسته؟ در صورت داشتن کیست lpg چه تاثیری روی کیست داره؟

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 80)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.