پرخوری عصرها (کمک)

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 15)
  • نویسنده
    لیلی
    مشارکت کننده

:huh::@سلام توراخدا من را راهنمایی کنید برای عصرا چی کار کنم تا حالا 15 کیلو کم کردم اگه یک هفته نخورم یک شب پرخوری وزنم را سریع برمیگردونه:huh::@

هانیه
    مشارکت کننده

سلام دوست عزی به جمع ما خوش اومدی … دقیقا منم مشکل شما رو دارم با اینکه 28کیلو کم کردم تازگیا پرخوریم زیاد شده

s.samadi
    مشارکت کننده

این فقط مشکل شما نیست اکثر کسانی که کاهش وزن خوبی رو داشتند بعد از یک مدتی چون ذخایر بدنشون رو از دست دادند دوباره دچار مشکل اشتهای زیاد می شن این یک موقعیت حساسه خیلی باید دقت به خرج بدید اگه کوتاهی کنید یا به اشتهاتون بها بدید و ریزه خواری کنید مجدد وزنتون بالا می ره یا به سختی پایین می ره و از اونجایی که این سلول های چربی در بدن شما آماده هستند و فقط با کاهش وزن کوچیک شدن شما وزنتون به راحتی بالا می ره اما نکته مهمی که شما باید بدونید اینه که این اشتها اگر باهاش بجنگید دوام زیادی نداره و به زودی از بین میره پس فقط مثل یک مبارزه جدی بهش نگاه کنید

هانیه
    مشارکت کننده

ممنون خانم صمدی عزیز واقعا منم خیلی نگرانم وزنم برگرده چه راه کارهای اصولی هست برای مبارزه با این مشکل

s.samadi
    مشارکت کننده

توصیه های روز اول برنامه رو دوباره به یاد بیارید خوراکی های هوس برانگیز رو ببخشید به اطرافیانتون مثلا شکلات و مقعی که احساس ضعف کردید اول یک لیوان آب بخورید بعد هم از اونجایی که همیشه در یخچالتون خوراکی های کم کالری مثل کاهو یا هویج شسته وجودداره سراغ اونها برید تا یک میوه بیشتر هم که مجازید استفاده کنید

هانیه
    مشارکت کننده

بعد از اینکه به وزن مناسب هم رسیدیم نمیتونیم خوراکی هایی که دوست داشتیمو بخوریم؟ تا آخر که نباید رژیم باشیم؟ راستش یه برنامه میخوام واسه بعد از کاهش وزن یه جورایی ثبات وزن

لیلی
    مشارکت کننده

ممنون از توجه تون من همیشه در حال رژیم گرفتنم خواهش میکنم یک راه خوب بهم معرفی کنید برای این مشکلم

هانیه
    مشارکت کننده

خب دوست عزیز چرا یه رژیم اصولی نمیگیری واسه همیشه

لیلی
    مشارکت کننده

خیلی این کار راکردم من یک پا استاد شدم همه چیز را خوب میدونم ولی……………….
    خسته شدم حالا یک هفته در لیست انتظار تائید به سر میبرم حس میکنم حالا که با شما ها هستم موفق میشم امروز خیلی خوب بودم ممنون که جواب من را دادی

هانیه
    مشارکت کننده

اره دوستم اومدن به این تالار و صحبت کردن با کسایی که مثل شما بودن و هستن و استفاده از تجربیاتشون خیلی میتونه بهتون کمک کنه! سعی کن ارتباطتو با تالار قطع نکنی چون واسه تقویت روحیه و انرژی خوبه

لیلی
    مشارکت کننده

امروز یک روز خوبه ممنون

لیلی
    مشارکت کننده

این هفته با سایت زیباتر دات کام آشنا شدم خیلی کمکم کرده شماهم یک سری بزنید
    [hr]
    یک راه کار خیلی خوب برای پرخوری عصبی :روی یک کاغذ بنویسید آیا من واقعا گرسنه ام ؟؟؟واین سه تا علامت سوال را بزرگ بنویسید وبه در یخچال وهر جاچیزای خوشمزه دارین بچسبونید هروقت خواستید سر یخچال برید این کاغذ را میبینید به خودتون رجوع کنید اگه واقعا وقت خوردنتون است بخورید ولی اگه نیست چند تا نفس عمیق بکشید وکمی تامل کنید اگه باز هم رفع نشد دوش بگیرید با کمی انظباط در این زمینه حتما موفق میشید برای من که خیلی جواب داده

zghasemi
    مشارکت کننده

مصرف میوه و سبزیجات هم می تونه از پرخوری های احتمالی که در پی ضعف و گرسنگی پیش میاد جلوگیری کنه…البته نوشیدن آب در مواقعی که احساس گرسنگی می کنید هم بسیار موثر است..گاهی وقت ها ما تشنه ایم و احساس گرسنگی و تشنگی را درست تشخیص نمیدهیم

e.amini
    مشارکت کننده

از آنجایی که در الگوی غذایی ایرانی، وعده ناهار مفصل ترین وعده غذایی در طول روز است، 2 تا 3 ساعت پس از ناهار قند خون به طرز قابل توجهی افت پیدا می کند که این امر موجب افزایش اشتها به خصوص برای مواد شیرین می شود. برای تعدیل این حالت بهتر است افراد ناهار سبکتری میل کنند و در عوض از عصرانه مختصری که می تواند از مواد کربوهیدراتی و میوه ها تشکیل شده باشد بهرهمند شوند. در این صورت هم کالری اضافی دریافت نمی کنند و هم می توانند عصرانه را در برنامه خود جای دهند ضمن اینکه افت قند خون و احساس ضعف تا حد زیادی تعدیل می شود.

لیلی
    مشارکت کننده

از راهنماییتون واقعا ممنون

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 15)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.