کاهش وزن سریع

در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)
  • نویسنده
    ناشناس
    میهمان

برای کاهش وزن سریع اما صحیح چه روشی را باید در پیش گرفت؟ چه کارههایی به سریع شدن کاهش وزن کمک می کنند؟

madjd
    مدیرکل

فعالیت بدنی شدید

amini
    مشارکت کننده

علاوه بر فعالیت بدنی شدید یک رژیم غذایی مناسب خیلی سریع وزن و کاهش میده

lovelorn
    مشارکت کننده

درود بر شما
    اگر می خواهید پوستتون خراب نشه حتما باید فعالیت بدنی شدید داشته باشید و مصرف آب زیاد

nikbakht
    مشارکت کننده

افزایش میزان فعالیت بدنی و ورزش، البته در کنار یک رژیم غذایی صحیح و متوازن، راه حل خوبی است.

اما فراموش نکنید که نباید به سراغ رژیم های غیر اصولی و غلط بروید. (برای مثال: رژیم هایی که مصرف کربوهیدرات را ممنوع می کنند و یا فقط شما با به یکی- دو گزینه غذایی محدود می کنند و امثالهم ). عجله زیادی داشتن هم خوب نیست چون ممکن است باعث شود به سمت رژیم های بسیار محدود و ناسالم سوق یابید. باید کمی صبور باشید و همان طور که دوستان دیگر فرمودند با فعالیت بدنی بیشتر و تغذیه سالم تلاش کنید.

sati
    مشارکت کننده

سلام اگه یه کسی بخواهد سریع وزن کم کنه اما معقول چند کیلو در هفته پیشنهاد میدید

madjd
    مدیرکل

در افراد مختلف متفاوت است.بستگی به سن، میزان فعالیت بدنی،جنس،وزن، …. دارد.

nikbakht
    مشارکت کننده

بستگی به شرایط هر فرد، تفاوت دارد، هر چند که اکثر متخصصین کاهش وزن صحیح و مناسب بزرگسالان را معادل با کاهش 5/0 الی 1 کیلوگرم در هفته می دانند. به عبارتی کاهش وزنی معادل با حداکثر 1 کیلو در هفته یا حدود 4 کیلو در هر ماه، را کاهش وزنی صحیح و معقول می دانند.

ali2577
    مشارکت کننده

سلام
    من در شهر خودم به دکتر مراجعه کردم برنامه غذایی بهم داد برای لاغری یعنی در هر 2هفته 4کیلو وزن کم می کردم ولی بهد از 1ماه در کارخانه نمی توانستم کار کنم

sotara
    مشارکت کننده

منم 78 بودم الان 64.5هستم.وزن هدفم 55 هست اما الان ی مدته وزنم دیر کم میشه الان رو رزیم 1000کالری هستم فعالیت بدنیم متاسفانه ب خاطر ماه رمضون کم شده چیکار کنم؟

zahra jamshidi
    مشارکت کننده

واضحه ، فعالیت بدنی تون رو افزایش بدید
    سخته ولی میشه بعد از افطار فعالیت بدنی داشت.

parsaw
    مشارکت کننده

دوستان من لاغری 10 کیلیویی سریع داشتم الان همش مشکل دارم تپش قلب و اینا

طراحی سایت

tajhizyar19
    مشارکت کننده

مفید بود ممنون !

[url=http://tajhizyar.com/][color=#FFFFE0]http://tajhizyar.com/[/color][/url]

در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.