یالاغری یا مرگ!!!

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 16)
  • نویسنده
    ناشناس
    میهمان

سلام من 107کیلوام میخوام 50کیلو کم کنم خداییش خیلی سخته ولی میتونم پس شما دوستان هم بهم انگیزه بدید کسی هست که مثل من انقدر چاق باشه؟
    [hr]

لیلی
    مشارکت کننده

عزیزم من هم نزدیک 100 بودم وتا حالا تقریبا 30 کیلو کم کردم ولی نه سریع تقریبا در سه سال پس عجله نکن تو این کار اگه میخوای موفق باشی باید صبور باشی تو سایت ثبت نام کردی؟ اگه مشکلی برای ثبت نامت داری من کمکت میکنم چون واقعا رژیمای سایت موثره وبا این کاهش وزن باید زیر نظر دکتر باشی

ناشناس
    میهمان

مرسی لیلی جان اما من باید به سرعت بیارم پایین بعد عید قربان قراره رژیم گیاهی بگیرم که ماهی ده کیلو وزن کم میکنم فقط خیلی سخته باید تحمل کنم

zghasemi
    مشارکت کننده

من کاهش وزن ماهی 10 کیلوگرم را اصلا توصیه نمی کنم…توصیه من ماهی 2-4 کیلوگرم کاهش وزن است تا مشکلات و موارد مربوط رژیمهای سخت را در چی نداشته و برگشت هم نداشته باشد
    [hr]
    سلام.
    من مثل شما اینقد چاق نیستم..اما خیلی دیدم کسانی مثل شما را طی مدتی تونستند این میزان وزن را به راحتی و گاهی هم فقط یک کمی با تلاش کم کنند
    خواستن توانستن است و هر کار بزرگی تلاش مضاعف و بیشتر می طلبد

ناشناس
    میهمان

نه ایشون دکتر طب وسنت هستن خواهرم انجام داد واصلا برنگشت یه جور سم زداییه بدنه
    [hr]
    ممنون عزیزم فقط میخوام بدونم وقتی وزنمو اوردم پایین میتونم با پیاده روی ثابت نگهش دارم؟

مریم
    مشارکت کننده

نرگسی خانوم این رژِیمای که می گی ماهی 10 کیلو کم می کنی بعدش ماهی 15 کیلو اضافه می کنی!!! تازه اونی که تو کم می کنی بیشتر آب بدنه نه چربی ، عزیزم یه رژیم اصولی بگیر تو یه سال می تونی حدود48 کیلو رو کم کنی البته اگه طبق رژیم سایت جلو بری چون من هر وقت رژیم سایتو رعایت می کنم دقیق هفته ای یه کیلو کم می کنم پس تو می تونی تو یه سال به وزن دلخواهت برسی و کمترین صدمه رو هم ببینی چون با اون رژیما تو خیلی به بدنت صدمه می زنی
    منم مثه لیلی جون از وزن 90 شروع کردم البته اگه بخوای وزن دقیق بعد از زایمان رو در نظر بگیری 97 بود ولی تو سایت با 90 شروع کردم و تا حالا 19-20 تاشو کم کردم تو هم می تونی خواستن توانستن است!!!

ناشناس
    میهمان

مریم جون منظورت از رژِیم سایت همون رژیم اینترنتیه دکتر فرشچیه؟

لیلی
    مشارکت کننده

اره عزیزم

ناشناس
    میهمان

امروز شدم 106کیلو.میگما من یه کاری کردم شما هم انجام بدید واقعا تاثیر داره یه ورق زدم به درب یخچال روش نوشتم واقعا گرسنه ایی؟؟؟ ویه ورقه هم بالای کابینت زدم وروش نوشتم ارزشش رو داره ناخنک بزنی؟؟؟ اصلا تا نگاهم بهشون میفته عذاب وجدان میگیرم وصرف نظر میکنم از اینکه چیزی بخورم

لیلی
    مشارکت کننده

من هم دقیقا همین کارراکردم چهار ماه پیش وحالا واقعا دیگه ناخنک نمیزنم یکی از رمزای موفقیتم هم همین بوده
    تبریک میگم بهت حالا طبق چه شروع کردی؟

ناشناس
    میهمان

فعلا اندازه ی همونیایی که بهم گفتی انجام میدم لیلی جونم… چای سبز هم میخورم اما تاثیری نداره اصلا

لیلی
    مشارکت کننده

ببخشیدا خیلی عجولی چای سبز در دراز مدت اثر میذاره یک کم صبور باش تورا به خدا

ناشناس
    میهمان

نه لیلی جون منظورم چای سبز تیما بود که نوشته در ماه 3تا7کیلو کم میکنی اونو دارم مصرف میکنم

لیلی
    مشارکت کننده

فدات شم اصلا به این تبلیغات توجه نکن خودت که میگی اثر نداشته خیلی از وضعیت من وتو مظلوم سوئ استفاده میکنند واین تبلیغات را میکنن همون طور که ازت میخوام صبور باش وفعالیتت را هم ببر بالا

ناشناس
    میهمان

:D:Dچشم

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 16)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.